Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Nordic AS

Ledelse og økonomi


Bjørn Braathen
Daglig Leder


+47 401 07 800
bjorn.braathen@aco-nordic.no

Marie Rugstad
Økonomiansvarlig
Ordre, logistikk

+47 467 81 181
marie.rugstad@aco-nordic.no

Salg


Morten Eltvik
Regionssjef, salg
Vestlandet

+47 469 63 500
morten.eltvik@aco-nordic.no

Nils Kåre Lohne-Fosserud
Regionssjef, salg
Østlandet

+47 905 74 031
nils.fosserud@aco-nordic.no

Roger Alstad
Regionssjef, salg
Midt og NordNorge

+47 913 23 534
roger.alstad@aco-nordic.no

Morten Østerhus
Regionssjef, salg VVS
Sør/Øst

+47 922 35 150
​​​​​​​morten.osterhus@aco-nordic.no

Rådgivning


Hjermund Martinussen
Salgsingeniør
Rådgivning, tilbud, dimensjonering

+47 994 36 481
hjermund.martinussen@aco-nordic.no

Thomas Sandviken
Salgsingeniør
Rådgivning, tilbud, dimensjonering

+47 400 44 069
thomas.sandviken@aco-nordic.no

Tanja Brekke
Teknisk Forretningsutvikler
Rådgivning, dimensjonering

+47 482 11 202
tanja.brekke@aco-nordic.no

Footer

Om ACO

Vet du når ACO kom til Norge? Vil du jobbe med oss og arbeide med dreneringsløsninger for morgendagens miljøutfordringer? Kontakt oss.

Distribusjon

ACO Nordic tilbyr systemløsninger for mange forskjellige områder for hele Norge. Er du entreprenør eller grossist gå til Distribusjon og se hvor du kan kjøpe våre produkter.

Sociala kanaler

TOP