Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Nordic AS

Ledelse og økonomi


Tobias Wood
Daglig Leder

+46 31 338 97 04
tobias.wood@aco.com

Marie Rugstad
Økonomi/Logstikk/Ordre

+47 467 81 181
marie.rugstad@aco-nordic.no

Salg


Morten Eltvik
Regionssjef, salg
Vestlandet

+47 469 63 500
morten.eltvik@aco-nordic.no

Nils Kåre Lohne-Fosserud
Regionssjef, salg
Sør/Øst

+47 905 74 031
nils.fosserud@aco-nordic.no

Roger Alstad
Regionssjef, salg
Midt og NordNorge

+47 913 23 534
roger.alstad@aco-nordic.no

Morten Østerhus
Regionssjef, salg VVS
Sør/Øst

+47 922 35 150
​​​​​​​morten.osterhus@aco-nordic.no

Jon Christian Næss
Salgssjef


+46 70 191 40 01
​​​​​​​jon.naess@aco.com

Rådgivning


Hjermund Martinussen
Salgsingeniør
Rådgivning, tilbud, dimensjonering

+47 994 36 481
hjermund.martinussen@aco-nordic.no

Tanja Brekke
Teknisk Forretningsutvikler
Rådgivning, dimensjonering

+47 482 11 202
tanja.brekke@aco-nordic.no

ACO. we care for water

Footer

TOP

Om ACO

Vet du når ACO kom til Norge? Vil du jobbe med oss og arbeide med dreneringsløsninger for morgendagens miljøutfordringer? Kontakt oss.

Distribusjon

ACO Nordic tilbyr systemløsninger for mange forskjellige områder for hele Norge. Er du entreprenør eller grossist gå til Distribusjon og se hvor du kan kjøpe våre produkter.

Sociala kanaler